Aktuality

zdroj: www.patria.cz

Investice

Kvalitní a spolehlivý život mohou ovlivňovat prostředky, které mají vliv na náš životní standard.
A proto by každého z nás mělo zajímat, jak bychom se o ně měli co nejlépe starat, aby neztrácely na své hodnotě a přinášely co největší profit.

Jak říká známé „české“ přísloví „peníze dělají peníze“.
A zda-li Vaše prostředky budou či nebudou generovat další hodnoty, bude záležet pouze a pouze na Vás.

Abyste dosáhli nejvyššího výnosu, měli byste své finančními prostředky řešit tam, kde se očekává vyšší růst, minimálně nad hodnotu inflace.

Z historického hlediska je možné zjistit průběžně doplňovanou statistiku výnosů jednotlivých aktiv finančního trhu až do současné doby, které s Vámi naši spolupracovníci rádi projdou.

K dispozici je široká škála fondů s různou rizikovostí, například od fondů peněžního trhu s minimálním rizikem až po agresivní akciové fondy (či jiné instrumenty), které nabízejí potenciálně vysoký výnos, ale nesou s sebou i vyšší nebezpečí, že investor může výraznou část vložených prostředků ztratit. Portfolia všech fondů ale tvoří mnoho cenných papírů (dluhopisů, akcií apod.), takže propad ceny jednoho z nich má na celkový výnos jen malý vliv.

Vaše požadavky a potřeby jsou připraveni v určité závislosti na míře rizika řešit naši spolupracovníci, kteří jsou v této oblasti registrováni u ČNB jako vázaní zástupci u společnosti Chytrý Honza, a.s.